Polaczkowie to mordercy! Mają za co przepraszać!

Znowu afera wśród prawdziwych Polaków, bo jakiś biskup przepraszał w Jedwabnem. Zakrzyknięto: w czyim imieniu? Ci, co przepraszali to, zwyczajnie, sprzedawczycy na sznurku Żydów, a to Kwaśniewski, wiadomo Żyd, a to Komorowski, wiadomo „przejechał na pasach ciężarną zakonnicę”, no i teraz ten biskup, skąd się on urwał? Nie wolno przepraszać, gdyż prowadzona jest nowa narracja, narracja prawicowa, iż Polacy byli niewinnymi ofiarami. Nie tylko ofiarami, ale i dobroczyńcami Żydów, gdyż ratowali ich kosztem swojego życia, swoich bliskich i majątku. Takie poświęcenie! Tworzy się „religia pomocy”. Prawda, byli odszczepieńcy, którzy w godzinie próby nie sprawdzili się, ale to motłoch, nieliczne jednostki, reszta to „sprawiedliwi wśród narodów świata”.
Obojętnie kto, katolicy i lewacy, jedna swołocz, ci, co tworzą naród polski, obojętnie, czy serce mają po lewej, czy po prawej stronie, czy w ogóle serca nie mają – tych najwięcej, mają klękać i przepraszać! Za co, ktoś zakrzyknie?
Za zniszczenie i wymordowanie gmin żydowskich, nędznych sztetli, tych wszystkich Jedwabnych, Radziłów, Szczuczynów, Goniądzów!
Za polskie obozy koncentracyjne, za ludobójstwo, wypędzenia, za te wszystkie zbrodnie przeciw ludzkości!
Oj tam, zaraz, wielkie mecyje, wprawdzie trochę się tych domów, gruntów, kamienic wzięło, brało się i futra, kapoty, obrusy i wszystko inne, co żydostwo miało w nadmiarze, zresztą po co im to, skoro z nimi szlus…do dołów, stodół, a i zwyczajnie rowów przydrożnych. Należało im się za polską krwawicę. Gdzie więc problem?
Potem szło się do partyzantki, by walczyć „O Polskę” z najeźdźcą sowieckim, było się wyklętym przez tych komunistycznych psubratów. Teraz handluje się kamienicami i placami pożydowskimi. Ot, trzecie pokolenie szmalcowników!

Informacje o Noah Donnersmarck

Denn, wie du anfingst wirst du bleiben, so viel auch wirket die Not und die Zucht das meiste nämlich Vermag die Geburt und der Lichtstrahl der dem Neugebornen begegnet.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Antysemityzm, Holokaust, Żydzi i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>